EL522-5504

2.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

ELIXA NAKIT

Модел

EL522-5504

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

бронзена