29%

18699/4

време, дата

3.900 ден 5.490 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата

Бренд

LOTUS WATCHES

Модел

18699/4

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

30 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

18 mm

Упатство за употреба