30%

18703/2

време

5.600 ден 7.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

LOTUS WATCHES

Модел

18703/2

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

38 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

бронзено

Боја на ремче

сива

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

18 mm