1291-1-1

3.490 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1291-1-1

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена