1316-2-2

3.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1316-2-2

Пол

машки

Материјал

ГУмашкиА/медицински челик

Боја

црна