1423-3-128

1.290 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1423-3-128

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена/црна