1430-3-126

1.690 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1430-3-126

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена