1435-3-124

1.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1435-3-124

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена/црна