1436-3-126

1.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1436-3-126

Пол

машки

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена