1741-2-1

3.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1741-2-1

Пол

машки

Материјал

кожа/медицински челик

Боја

кафена/сребрена