1746-1-1

3.490 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1746-1-1

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена