S.1855-2-1

2.290 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1779-4-2

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

биколор