1787-2-1

2.589 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1787-2-1

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена