1816-1-3

2.589 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1816-1-3

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сина/сребрена