1832-2-1

2.589 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1832-2-1

Пол

машки

Материјал

кожа/медицински челик

Боја

црна/сребрена