1832-2-3

2.589 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1832-2-3

Пол

машки

Материјал

кожа/медицински челик

Боја

сива/сребрена