1853-3-114

1.690 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1853-3-114

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

бисер/сребрена