1881-2-2

2.590 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1881-2-2

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

црвена/сребрена