6%

1963-4-1

1.590 ден 1.690 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

1963-4-1

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

бисер/сребрена