2055-2-2

2.590 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

2055-2-2

Пол

машки

Материјал

кожа/медицински челик

Боја

црна/сребрена