2055-2-4

2.590 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категории,

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

2055-2-4

Пол

машки

Материјал

кожа/медицински челик

Боја

бронзена/црна