2077-2-3

2.590 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Lotus Style е модерен и квалитетен шпански накит, дел од Festina групацијата кој цели кон космополитската, урбана и модерна јавност, кон млади поединци кои сакаат со својата препознатливост да се одвојат од останатите преку добриот вкус, одличен дизајн и квалитет.
Без разлика дали изборот e ланче, обетки или нараквица, Колекциите на Lotus Style се едни од најпрепознатливите и најпосакуваните парчиња накит во нашиот асортиман.

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

2077-2-3

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена