LP1252-4-4

2.390 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

LP1252-4-4

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

црна/сребрена