LP1532-2-1

3.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Lotus накит

Лотус е бренд кој под Групацијата Фестина го започнува своето патување во светот на часовниците и накитот во Шпанија во 1980 година, за да стане еден од најреспектираните брендови за часовници и накит во Европа. Одличниот дизајн и препознатливиот квалитет на производите на Lotus е совршен одговор за барањата на младите потрошувачи кои сакаат да се истакнат и да бидат различни. Lotus накитот е уникатен, карактеристичен и совршен за урбани луѓе и авантуристи.

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

LP1532-2-1

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена