LP1532-2-1

3.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

LP1532-2-1

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

сребрена