LP1602-1-2

2.789 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

LOTUS NAKIT

Модел

LP1602-1-2

Пол

женски

Материјал

медицински челик

Боја

златна