J101BIG-17S

6.089 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J101BIG-17S

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

златна

Должина

17-19 см

Декорација

Swarovski