J103EIV-S

4.190 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J103EIV-S

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

бронзена

Должина

/

Декорација

Swarovski