J105NII-42

3.590 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Името им произлегува од античкото азијско учење Обаку кое комбинирано со зен филозофијата ги претставува и се фокусира на суштинските работи во животот. Заедно со данската перфекција и минимализам создаваат накит кој изгледа модерно и едноставно, а сепак впечатливо и моќно. Фузија и спој на стил и вредностна кои нема да можете да одолеете.
Обаку накитот е изработен од родирано сребро или медицински 316Л челик соодветен и за личности со најчувствителна кожа.

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J105NII-42

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

сребрена

Должина

42-49 см

Декорација

/