J105NIV-42

5.690 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J105NIV-42

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

бронзена

Должина

42-49 см

Декорација

/