J106GII-M

6.690 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J106GII-M

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

сребрена

Должина

/

Декорација

/