J106GIV-M

8.090 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J106GIV-M

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

биколор

Должина

/

Декорација

/