38%

J107PIG35

2.600 ден 4.190 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

Бренд

OBAKU NAKIT

Модел

J107PIG35

Пол

женски

Материјал

сребро 925

Боја

биколор

Должина

/

Декорација

/