SB.1.10011-3

3.790 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

POLO SANTA BARBARA

Модел

SB.1.10011-3

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

знатна

Форма на куќиште на часовник

округло