SB.1.10024-2

време

2.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

POLO SANTA BARBARA

Модел

SB.1.10024-2

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

35 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округло