19%

SB.1.10107-5

време, ден, дата

4.700 ден 5.790 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, ден, дата

Бренд

POLO SANTA BARBARA

Модел

SB.1.10107-5

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

44 mm

Функција на часовник

време, ден, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

кафена

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округло