SB.1.10109-3

4.690 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

POLO SANTA BARBARA

Модел

SB.1.10109-3

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

43 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

кафена

Форма на куќиште на часовник

округло