20%

SB.5.1179.7

4.480 ден 5.590 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

POLO SANTA BARBARA

Модел

SB.5.1179.7

Пол

женски

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

33 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло