20%

SB.6.1157.2

4.960 ден 6.190 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време, ден, дата

Бренд

POLO SANTA BARBARA

Модел

SB.6.1157.2

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

медицински челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

43 mm

Функција на часовник

време, ден, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло