20%

SB.8.1120.3

време, дата

5.040 ден 6.290 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата

Бренд

POLO SANTA BARBARA

Модел

SB.8.1120.3

Пол

машки

Материјал на часовник

медицински челик

Материјал на ремче

кожа

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црна

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло