30%

DP150-U325

време

4.700 ден 6.690 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

DP150-U325

Пол

детски

Материјал на часовник

медицински 316Л челик

Материјал на ремче

медицински 316Л челик

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

29 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

розева

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сребрена

Форма на куќиште на часовник

округло