29%

DP155-U345

време

2.900 ден 4.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

DP155-U345

Пол

детски

Материјал на часовник

пластика, алуминиум

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

42 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

бела

Форма на куќиште на часовник

округло

Ширина на ремче

20 mm