29%

DP186-K471

време

2.400 ден 3.390 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

DP186-K471

Пол

детски

Материјал на часовник

плсатика, алуминиум

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

29 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

виолетова

Боја на куќиште

виолетова

Боја на ремче

виолетова

Форма на куќиште на часовник

округло