29%

DP186-K476

време

2.400 ден 3.390 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

DP186-K476

Пол

детски

Материјал на часовник

пластика, алуминиум

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

29 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

црвена

Боја на ремче

Црвена

Форма на куќиште на часовник

округло