30%

MP187-U621

време

2.800 ден 3.990 ден

На залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

MP187-U621

Пол

детски

Материјал на часовник

пластика, алуминиум

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црвено бела

Боја на куќиште

сина

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло