30%

MP187-U624

време

2.800 ден 3.990 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

MP187-U624

Пол

детски

Материјал на часовник

пластика, алуминиум

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црвено сина

Боја на куќиште

црвена

Боја на ремче

Црвена

Форма на куќиште на часовник

округло