30%

MP187-U625

време

2.800 ден 3.990 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

MP187-U625

Пол

детски

Материјал на часовник

пластика, алуминиум

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

36 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

црвена

Боја на куќиште

црна

Боја на ремче

црна

Форма на куќиште на часовник

округло