PM139-G293

4.090 ден

Само 1 останати во залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време, дата

Бренд

AM:PM

Модел

PM139-G293

Пол

детски

Материјал на часовник

Пластика

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

44 mm

Функција на часовник

Време, дата

Водоотпорност

5 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

маскирна

Боја на куќиште

маскирна

Боја на ремче

маскирна

Форма на куќиште на часовник

округло