40%

PM194-L552

време

2.820 ден 4.690 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

PM194-L552

Пол

детски

Материјал на часовник

медицински 316л челик, гума

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

39 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

светкава

Боја на куќиште

сребрена

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло