40%

PM194-L593

3.240 ден 5.390 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека
Категорија

време

Бренд

AM:PM

Модел

PM194-L593

Пол

детски

Материјал на часовник

медицински 316л челик, гума

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

39 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

бронзена

Боја на ремче

сина

Форма на куќиште на часовник

округло