40%

PM194-L595

време

3.240 ден 5.390 ден

Нема на залиха

Во желботека Додавање во желботека Додадено во желботека

време

Бренд

AM:PM

Модел

PM194-L595

Пол

детски

Материјал на часовник

медицински 316л челик, гума

Материјал на ремче

гума

Тип на механизам

аналоген

Вид на механизам

кварцен

Големина на куќиште (mm)

39 mm

Функција на часовник

време

Водоотпорност

3 бари

Стакло на часовник

минерално

Боја на бројчаник

бела

Боја на куќиште

златна

Боја на ремче

бела

Форма на куќиште на часовник

округло